Adventní běh - startovní listina


# Jméno Příjmení Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie
1FilipUrbanM1998Hopman team ŽatecMuži A
2JanaUrbanováŽ1974Šneci v běhuŽeny B
3JaroslavUrbanM1972Hopman team Žatec Muži B
4PetraKrálíčkováŽ1975Běžci Chomutov+SRTG StrupčiceŽeny B
5OlgaTučákováŽ1976PlzeňŽeny B
6JakubIhnačinecM1998Krušnoman TT LitvínovMuži A
7MartinKobíkM1987Cobram Team PPCMuži A
8MichalSchmidtM1977Hopman team ŽatecMuži B
9KamilŽigmundM2000AK ŽatecDorostenci
10MartinKrupkaM1979ŽatecMuži A
11AdamŠoleM2007ŽatecŽáci
12LucieVaňkováŽ1982Šneci v běhu Ženy A
13David Růžička M1982Šneci v běhu Muži A
14PetrKořánM1983AK ŽatecMuži A
15TomášLangM1973ŠAK ChodovMuži B
16Eva CoprivovaŽ1999ŽatecDorostenky
17BarboraJandováŽ2000VKO LounyDorostenky
18RadekGruber M1981Nerez Trubka Jirkov Muži A
19NatašaSlavíkováŽ1954BK ŽatecŽeny B
20MichalSlavíkM2012LounyDěti do 10 let
21KateřinaHájková Ž1978Žatec Ženy B
22Daniel Hájek M1978Žatec Muži B
23Jáchym Hájek M2010Žatec Děti do 10 let
24Jonáš Hájek M2012Žatec Děti do 10 let
25Jitka CoňkováŽ1995KadaňŽeny A
26Dorota Rábová Ž2011Žatec Děti do 10 let
27Andrea Rábová Ž1976Žatec Ženy B
28RenataProkešováŽ1971Běžci ChomutovŽeny B
29KateřinaHornováŽ1983ŽatecŽeny A
30Jaroslava Straussová Ž1979MostŽeny A
31MarkSandeckiM1982PragueMuži A
32JaroslavPuntM1984Avanti týmMuži A
33MonikaFeriancováŽ1971Avanti týmŽeny B
34Jaroslav Šroufek M1990Chomutov Muži A
35JiřiSládekM1960BK ŽatecMuži B
36MiroslavDomoradM1973Ucb-cs running reamMuži B
37ZuzanaVítkováŽ1962Rozběháme MostŽeny B
38TomášVomastekM1992Šamšulové z Nesuchyně Muži A
39LukášVomastekM1990Šamšulové z NesuchyněMuži A
40Lenka SapouškováŽ1972MostŽeny B
41MiroslavSapoušekM1973MostMuži B
42Martina Dvořáková Ž1969Avanti tým Most Ženy B
43RadkaStehlíkováŽ1974Běžci ChomutovŽeny B
44Jan BajboraM1980AK BílinaMuži A
45MilanHudekM1973VýškovMuži B
46SoňaHudekováŽ1974VýškovŽeny B
47Andrea GutlebetováŽ1975VýškovŽeny B
48RenataGonzorczykováŽ1972VýškovŽeny B
49Petra PlečindováŽ1976ŽatecŽeny B
50MartinaPlečindováŽ2008ŽatecDěti do 10 let
51FrantisekPospisilM1981Bezci cvMuži A
52GabrielaKorbášováŽ1973BK ŽatecŽeny B
53Naďa GonzorczykováŽ1975BK ŽatecŽeny B
54Pavel KudrnaM1974LibořiceMuži B
55LuciaŠimkovičováŽ1984JirkovŽeny A
56MarkétaKubištováŽ1993Praha - RadotínŽeny A
57IvanaVávrůŽ1988TJ VTŽ ChomutovŽeny A
58AugustýnVávrůM2015TJ VTŽ ChomutovDěti do 10 let
59MarcelaHavlůjová Ž1975MostŽeny B
60JakubReblM1987Cobram Team PPCMuži A
61MarianGabrielM1986ZatecMuži A
62LukášRiglM1984forfunMuži A
63PavelBělohlávekM1973JirkovMuži B
64MarekVyskočilM2003ŽatecŽáci
65LenkaVachtlováŽ1978STOPRO RunTeamŽeny B
66FrantišekPikartM1976STOPRO Run TeamMuži B
67VeronikaPikartováŽ2006STOPRO Run TeamŽačky
68JiříVachtlM2007STOPRO Run TeamŽáci
69RadekMachM2003ŽatecŽáci
70SlavomírBašeM1980PodbořanyMuži A
71CtiborČervenkaM1975Hopman team ŽatecMuži B
72JitkaKoblihováŽ1983Šneci v běhuŽeny A
73MichalŠtepoM1978Šneci v běhuMuži B
74JirkaHlaváčekM1978Rozběháme TepliceMuži B
75PřemyslJošekM1971Šneci v běhuMuži B
76MartinKloučekM1971Šneci v běhuMuži B
77Jana Štolfová Ž1976Šneci v behu Ženy B
78Ladislav Štolfa M2005Šneci v behu Žáci
79Mirka Krejčová Ž1976Rozbehame Teplice Ženy B
80JanaHájková Ž1973Rozbehame Teplice Ženy B
81LukášKucharczykM1980GestampMuži A
82MilušeČejkováŽ1982ZatecŽeny A
83LukášKouteckýM1987Hopman Team ŽatecMuži A
84NatálieKouteckáŽ2011Hopman Team ŽatecDěti do 10 let
85GabrielaVostráŽ2008ŽatecDěti do 10 let
86Kamil HajnýM1973ŽatecMuži B
87AnnaHajnáŽ2011ŽatecDěti do 10 let
88PavlaKindlováŽ1976ŽatecŽeny B
89MarcelaŽateckáŽ1971BK ŽatecŽeny B
90Vojtěch ŽateckýM2005ŽatecŽáci
91JaroslavPelcM1975Běžci ChomutovMuži B
92PetrKrupkaM2011ŽatecDěti do 10 let
93JanKrupkaM2013ŽatecDěti do 10 let
94Zdeněk JahodaM1977BK BĚKODO TEPLICE Muži B
95MilanSklenkaM1965Cobram team Muži B
96PavelBeckM1975Běžci ChomutovMuži B
97MartinaBeckováŽ1975Krušnohorský výšvihŽeny B
98LenkaJandováŽ1966Rozběháme MostŽeny B
99ŠtěpánWeinerM1977Muži B
100BlankaKoreckáŽ1974Šneci v běhuŽeny B
101PavelBělohlávekM2000JirkovDorostenci
102VeronikaRadilováŽ1973Hopman teamŽeny B
103PetrAntoniM1974ŽatecMuži B
104Jan StejskalM2013Stejsky TeamDěti do 10 let
105AntonínStejskalM2015Stejsky TeamDěti do 10 let
106Jan StejskalM1986Stejsky TeamMuži A
107KateřinaStejskalováŽ1982Stejsky TeamŽeny A
108Michaela Marcikánová Ž1986ŽatecŽeny A
109TerezaDubováŽ2006Žatec 1Žačky
110Lenka Lencová Ž1973Rozbehame MostŽeny B
111RadkaManertováŽ1975Rozběhej LitvínovŽeny B
112LenkaFaiglováŽ1975ChomutovŽeny B
113JaroslavFaiglM2009ChomutovDěti do 10 let
114VladimírProsM1984MostMuži A
115SimonaMatoškováŽ1972Ženy B
116Veronika MatoškováŽ1993Ženy A
117HelenaHudákováŽ1967BK ŽatecŽeny B
118PetrMachutaM1962LitvínovMuži B
119JitkaKostkováŽ1974Běžci ChomutovŽeny B
120EvaCaniniováŽ1970PostoloprtyŽeny B
121Jiří CaniniM1971PostoloprtyMuži B
122MarekCaniniM1995PostoloprtyMuži A
123JanaPánkováŽ1983Běžci ChomutovŽeny A
124GabrielaSteinerová Ž1975Béžci Chomutov Ženy B
125IvanaMarhoulováŽ1973Šneci v běhu.Ženy B
126PetrGallóM2012Florbal ChomutovDěti do 10 let
127KateřinaGallóŽ1982Florbal ChomutovŽeny A
128PavelČučvaraM2007Florbal ChomutovŽáci
129LucieVackováŽ1981ŽatecŽeny A
130JaroslavBarešM1978Nexen TireMuži B
131IrenaMaláŽ1978AMA SCHOOL týmŽeny B
132MarieSachetováŽ1985AMA SCHOOLŽeny A
133NelaSachetováŽ2013AMA SCHOOLDěti do 10 let
134PetraŠmerákováŽ1979HOPMAN TEAM/BK ŽATECŽeny A
135Šárka ŠmerákováŽ2010HOPMAN TEAM/BK ŽATECDěti do 10 let
136Luboš KrátkýM1977SweepsportMuži B
137LubošKrátkýM2000Ak ŽatecDorostenci
138DavidPapežíkM2009Bohemia sport Žatec z.s.Děti do 10 let
139LucieDrengubákováŽ1974LitvínovŽeny B
140LucieKoňarikováŽ2009ŽatecDěti do 10 let
141Lenka LangováŽ1984Ženy A
142Radek VostřelM1969ZOS Liběšovice Muži B
143ŠarkaPlevkováŽ1985ŽatecŽeny A
144JanVostřel M1992ZOS LiběšoviceMuži A
145LenkaStrádalováŽ1976LE MIMIMAPA LiberecŽeny B
146BohdanaMartinovcováŽ1979Ženy A
147AničkaMartinovcováŽ2007Žačky
148PetraSrbováŽ1992ŽatecŽeny A
149MonikaSynkováŽ1994Ženy A
150MichaelaSihlovcováŽ1993Ženy A
151PetraŠkaloudová Ž1974Běžci ChomutovŽeny B
152KláraReblováŽ1988ŽatecŽeny A
153JanaChlumeckáŽ1988MostŽeny A
154EvaNeugebauerováŽ2006ŽatecŽačky
155Petra MolnárováŽ1973Rozběháme PodbořanyŽeny B
156Přemysl SynekM2007Lokomotiva ŽatecŽáci
157ValentýnaSynkováŽ2007Jazzmani ŽatecŽačky
158MiroslavVolfM1973Běžci ChomutovMuži B
159DenisaRajchlováŽ1993BK LounyŽeny A
160VladimírRadoskýM1996NEXEN Muži A
161TomášZachM1983ŽatecMuži A
162JanKošťálM1972Hopman Team ŽatecMuži B
163JanŠmejc ml.M1990ŽatecMuži A
164LenkaVomastkováŽ1993Šamšulové NesuchyněŽeny A
165KamilaThumováŽ1991SportRaces-Isaac TeamŽeny A
166NelaJiřikovskáŽ2006ŽatecŽačky
167LukášKlánM1987žatecMuži A
168PavelVoděraM1968LibočanyMuži B
169MonikaZwesperováŽ1976Šneci v běhuŽeny B
170MarekJiskraM1971Šneci v běhuMuži B
171Vladimír JakubMituraM1989Šneci v běhuMuži A
172OlgaKmentova Ž1977KlecanyŽeny B
173Veronika VoborníkováŽ1985ŽatecŽeny A
174JirkaKopeckýM1975Bk ŽatecMuži B
175LenkaStrádalováŽ1998LE MIMIMAPA LiberecŽeny A
176PavelVodickaM1964MostMuži B
177Radek VostřelM2002AK ŽatecDorostenci
178ZdenkaHlavánováŽ1970Rozběháme PodbořanyŽeny B
179DanielŠvecM2006ŽatecŽáci
180AdamŠvecM2012ŽatecDěti do 10 let
181MichalŠupolM2012SweepsportDěti do 10 let
182MichalŠupolM1976SweepsportMuži B
183PetraŠtrofováŽ1987Tj MaglaŽeny A
184AlešSedlákM1988Tj MaglaMuži A
185LindaBlažkováŽ2015Bohemia sport ŽatecDěti do 10 let
186IvaBlažkováŽ2009Bohemia sport ŽatecDěti do 10 let
187ŽanetaBlažkováŽ1982Bohemia sport ŽatecŽeny A
188ŠtěpánBlažekM2011Bohemia sport ŽatecDěti do 10 let
189MiroslavBlažekM1978Bohemia sport ŽatecMuži B
190AnnaKukučováŽ1987ChomutovŽeny A
191MilanKukučaM1980ChomutovMuži A
192JanBednářM1989LounyMuži A
193LeošReitermanM1971Triclub Strojetice Muži B
194MirkaReitermanováŽ1971Triclub Strojetice Ženy B
195VeronikaKlímováŽ1982KlučekŽeny A
196Mikuláš KlímaM2012KlučekDěti do 10 let
197Šimon KlímaM2014KlučekDěti do 10 let
198ZdenkaŠebestováŽ1971Ženy B
199PatrikFilingerM2010ŽatecDěti do 10 let
200EmaFilingerováŽ2012ŽatecDěti do 10 let
201JanPospíšilM2000AK ŽatecDorostenci
202DanielHýnaM1995AK MostMuži A
203MarkétaPodzimkováŽ1974PerštejnŽeny B
204MichalStratenyM20113.zš/ŽatecDěti do 10 let
205RadekKoubaM1976Hopman team ŽatecMuži B
206MartinŠevčíkM1968Hopman Team ŽatecMuži B
207FilipKalazi M2006Žatec Žáci
208BlahoslavProvazníkM1983Provazník KlenotyMuži A
209TomášPátekM1970JIP MostMuži B
210JanProcházkaM1972ŽatecMuži B
211Sofie DanaŠichováŽ2009Děti do 10 let
212MichalStumpfM1980MostMuži A
213AnnaMarkováŽ1992BerounŽeny A
214MartinLacinaM1998LounyMuži A
215PavelKočíbM1975Krušnoman TT LitvinovMuži B
216DenisaDolnákováŽ1977běžci ChomutovŽeny B
217JaroslavKonopásekM2000Dorostenci
218VojtěchMalýM1976PANBMuži B
219Vojtěch MalyM2000PANBDorostenci
220MichaelaMaláŽ1973PANBŽeny B
221BáraTrávníčkováŽ1999LounyDorostenky
222Jitka Sobotěnková Ž1976ŽatecŽeny B
223JanPotrebuješ M1966Chomutov Muži B
224OldřichBrožekM1974MostMuži B
225LucieKučerováŽ1985ChomutovŽeny A
226Daniel KubovičKubovičM1980ChomutovMuži A
227Samuel RahmanSousekM2009ZatecDěti do 10 let
228Kareem RahmanSousekM2013ZatecDěti do 10 let
229AdélaFreibergovaŽ2007AK Žatec Žačky
230AnnaPorubčanováŽ1999ASK Elna PočeradyDorostenky
231IvanFormánekM1993ASK Elna PočeradyMuži A
232kateřina kalibováŽ2004ak mostŽačky
233hanapavelkováŽ2000ak mostDorostenky
234karolínakalibováŽ2010ak mostDěti do 10 let
235JakubValtaM1997ChomutovMuži A
236JanHrdýM1974Hopman Team Žatec Muži B
237Tomík MOLNÁRM2012DBKKADANDěti do 10 let
238KaterinaMolnárováŽ1976DBKKADANŽeny B
239HanaMalickáŽ1999TJ Klášterec nad OhříDorostenky
240PavelČinátlM1979HawkMuži A
241EliskaMarsikovaŽ2014ZatecDěti do 10 let
242KateřinaLaufkováŽ1993ChomutovŽeny A
243ŠtěpánkaOravcováŽ1992Ženy A
244Ondřej ŠavrňákM1988MikaTrainingMuži A
245Marcel Šolta M1969SRTG STRUPČICE Muži B
246Libuše KlečkováŽ1973SRTG STRUPČICE Ženy B
247LucieČečrlováŽ1979Cobram Team PPCŽeny A
248OttoWeigertM1979Šneci v běhuMuži A
249MartinBorovskýM1973Cobram Team PPCMuži B
250VáclavTichýM1985Cobram Team PPCMuži A
251EmaKošťálováŽ2005Hopman Team ŽatecŽačky
252LenkaŠlechtováŽ1975Šneci v běhu Ženy B
253JarmilVepřekM1988Šneci v běhuMuži A
254MarkétaKollárováŽ1975ChomutovŽeny B
255EliškaJaníkováŽ2013Bohemia sportDěti do 10 let
256VojtěchJaníkM2010Bohemia sportDěti do 10 let
257DanielKostelníkM1996Muži A
258JakubŘimnáčM2003Hopman team ŽatecŽáci
259PavelSadílekM1990Muži A
260PetrRydlM1982Cobram Team PPCMuži A
261MichalČernýM1985MecholupyMuži A
262terezatrzickaŽ2008Bezci ChomutovDěti do 10 let
263tomastrzickyM2012Bezci ChomutovDěti do 10 let
264LucieNesnídalováŽ2002Loko ŽatecDorostenky
265Martin SýkoraM1978Rafting OhřeMuži B
266MaruškaSýkorová Ž2016Rafting Ohře Děti do 10 let
267Jan ValentaM2009Ak DuchcovDěti do 10 let
268TomášBelejM1979STG Chomutov Muži A
269MichaelaNovotnáŽ1972STG ChomutovŽeny B
270LucieSmekováŽ1986Bohemia Sport ŽatecŽeny A
271Pavel SmekM2010Bohemia Sport ŽatecDěti do 10 let
272MichalNaďalM1988FC Atletico ChomutovMuži A
273JanDarebnyM2009Žatec Děti do 10 let
274LucieŠultováŽ1998SRTG StrupčiceŽeny A
275FrantišekAschenbrennerM1987Kryrský maratónecMuži A
276Lukáš Hamata M2005Triatlet Karlovy Vary Žáci
277PetrKelbichM1961Squadra di Alto FornoMuži B
278MartinDvořákM1972Hopman team ŽatecMuži B
279JanaKubíková Ž1979Ženy A
280PetrKorbášM1964BK ŽatecMuži B
281JanSeidlM1986Praha 9Muži A
282VeronikaHudekováŽ2002VýškovDorostenky
283JitkaWagnerováŽ1961HoledečekŽeny B
284TomášUrbanM1999Hopman TeamDorostenci
285KarolSegečM1976ŽatecMuži B
286OndřejFilipM1985STG ChomutovMuži A
287BarboraFilipováŽ1985STG ChomutovŽeny A
288ZdeněkHavlíčekM1965JirkovMuži B
289KláraHavlíčkováŽ1968JirkovŽeny B
290PetrKoubekM1974Hopman Team ZatecMuži B
291StanislavOuzkýM1974JirkovMuži B
292MarekSmištíkM1989ŽATECMuži A
293PetrDoktorM1989Jsem největší frajer na světěMuži A
294MartinŠindelářM1972Hnízdil TeamMuži B
295KateřinaVrábíkováŽ2004AK ŽatecŽačky
296Jaroslav Dřevikovský M1978JirkovMuži B
297ŠárkaŠkuthanováŽ2010AK DuchcovDěti do 10 let
TOPlist