Hopman aquatlon - startovní listina

# Jméno Příjmení Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie
1JakubIhnačinecM1999Krušnoman TT LitvínovJunioři
2PetrKořánM1983AK ŽatecMuži A
3FilipUrbanM1998Hopman TeamJunioři
4MartinLacinaM1998VKO LounyJunioři
5JakubŘimnáčM2003SKJ ŽatecStarší žáci B
6MichalSchmidtM1977Hopman team ŽatecMuži B
7NatálieSeifertováŽ2006Triatlet K.VaryMladší žačky B
8Valentýna SynkováŽ2007Jazzmani ŽatecMladší žačky B
9PřemyslSynekM2007TJ Lokomotiva ŽatecMladší žáci B
10PavelWohlM1997EasyGoRunMuži A
11KateřinaJungmannováŽ2008Triatlet Karlovy VaryMladší žačky A
12Nikola Křišťanová Ž2000Žatec Dorostenky
13RadekŠvajcrM1972Cross Running PlzeňMuži B
14JiříCipraM1981Forrest Gump TeamMuži A
15OldřiškaCiprováŽ1979Forrest Gump TeamŽeny A
16Nella TrinerováŽ2007Triatlet Karlovy VaryMladší žačky B
17BarboraŠturmováŽ1985Forrest Gump TeamŽeny A
18LukášTržickýM1981Běžci ChomutovMuži A
19TerezkaTržickáŽ2008Běžci ChomutovMladší žačky A
20TomášTržickýM2012Běžci ChomutovMinižactvo
21JindrichStuchlM1974Cykloteam OstrovMuži B
22Jan Tichý M1978Běžci ChomutovMuži A
23JiříAlferiM1980KadaňMuži A
24MartinLáchaM1992Muži A
25AnnaTrejbalováŽ2007LounyMladší žačky B
26BarboraPejšováŽ2008LK Nové HamryMladší žačky A
27Barbora StupkováŽ2001TJ SLAVIA Karlovy VaryDorostenky
28TomášJavornickýM1977DBK KadaňMuži B
29AdamŠvecM2012ŽatecMinižactvo
30DanielŠvecM2006AK ŽatecMladší žáci B
31BarboraMíkováŽ2007Loko BerounMladší žačky B
32MatyášNádaskýM2008TJ VTŽ ChomutovMladší žáci A
33Dorota RábováŽ2011ŽatecMinižactvo
34JohanaRábováŽ2006ŽatecMladší žačky B
35Kristián BalonM2003ŽatecStarší žáci B
36CtiborČervenkaM1975Hopman TeamMuži B
37LucieKonarikova Ž2009ZatecMladší žačky A
38AnetaMenclováŽ2008ŽATECMladší žačky A
39LukášMenclM2010ŽATECMinižactvo
40EliškaŠimůnkováŽ2001KadaňDorostenky
41EmaŠimůnkováŽ2004KadaňStarší žačky A
42LukášHamataM2005Triatlon Karlovy VaryStarší žáci A
43PetrKoubekM1974BK ZatecMuži B
44TobiášNádaskýM2011TJ VTŽ ChomutovMinižactvo
45MichalMatulaM2000HISPORT TeamDorostenci
46TomášHrdinaM2002ŽatecStarší žáci B
47PatrikFilingerM2010ŽatecMinižactvo
48AdélaBönischováŽ2007Triatlet Karlovy VaryMladší žačky B
49BorekVodrážkaM2000Krušnoman TT LitvínovDorostenci
50JakubSýkoraM2010chomutovský drakMinižactvo
51LenkaBečvářováŽ1973Biatlon BerounŽeny B
52FilipBečvářM2006Biatlon BerounMladší žáci B
53JanBečvářM1972Biatlon BerounMuži B
54DanielKozelM2004Starší žáci A
55PetraOuzkáŽ1981JirkovŽeny A
56Vítek Ouzký M2004TJ VTŽ ChomutovStarší žáci A
57TomášSteňkoM2010ChomutovMinižactvo
TOPlist