Hopman duatlon - startovní listina

# Jméno Příjmení Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie Zaplaceno
1LukášKouteckýM1987ŽatecMuži Aano
2KamilaHofmannováŽ1992ŽatecŽeny Aano
3JáchymHájekM2010ŽatecMladší žáci Ane
4PetrAdamecM1973ChomutovMuži Bano
5JonášHájekM2012ŽatecMinižactvone
6JaroslavŠepsM1986Tarahumara ŽatecMuži Ane
7Šárka HoráčkováŽ1983OsekŽeny Aano
8OldřichHoráčekM1971TERIBEARMuži Bano
9CtiborČervenkaM1975Hopman TeamMuži Bne
10DagmarForejtovaŽ1981ŽatecŽeny Aano
11DominikVokráčkaM2010ŽatecMladší žáci Aano
12TerezieVokráčkováŽ2012ŽatecMinižactvoano
13Renáta VeseckáŽ1973Pankration gym Příbram Ženy Bano
14Jiří Vesecký M1973Pankration gym Příbram Muži Bano
15Nicol Vesecká Ž2004Pankration gym Příbram Starší žačky Bano
16Sarah Vesecká Ž2010Pankration gym Příbram Mladší žačky Ane
17MichalMourM1976JeseniceMuži Bano
18MatějMourM2006JeseniceStarší žáci Ane
19FilipUrbanM1998Hopman TeamMuži Aano
20MartinProvazníkM1976KARI TEAM ŽATECMuži Bano
21VáclavHermanM2011Minižactvone
22VojtěchHermanM2014Minižactvone
23Jaroslav ProvazníkM1981Team LounyMuži Aano
24NatálkaKouteckáŽ2011cyklokroužek ŽatecMinižactvone
25JakubŘimnáčM2003SKJ ŽatecStarší žáci Bne
26KateřinaChybováŽ1993ČeradiceŽeny Ane
27VladimíraChybováŽ1970ČeradiceŽeny Bne
28AnnaŘičanováŽ2001TJ Klášterec nad OhříDorostenkyne
29Barbora UllrichováŽ2009Bohemia ŽatecMladší žačky Ane
30JanTajčM1968HH SmíchovMuži Bano
31AdamŠoleM2007ZatecMladší žáci Bne
32PetrGinzelM1972cyklo vapeMuži Bano
33Radek VostřelM2002AK ŽatecDorostencine
34KryštofKačírekM2001Dorostencine
35EmaSebránkováŽ2005TepliceStarší žačky Ane
36ProkopSebránekM2008TepliceMladší žáci Bne
37PavelSebránekM1970TepliceMuži Bano
38Valentýna SynkováŽ2007Jazzmani ŽatecMladší žačky Bne
39PřemyslSynekM2007Lokomotiva ŽatecMladší žáci Bne
40MagdalánaBaránkováŽ2007BK HoledečMladší žačky Bne
41TomášBartošM2004TJ ZŠ SPV ChomutovStarší žáci Bano
42Lucie BartošováŽ2010TJ ZŠ SPV ChomutovMladší žačky Aano
43TerezaBendováŽ2006TJ ZŠ SPV ChomutovStarší žačky Aano
44Lucie EngelováŽ1982TJ ZŠ SPV ChomutovŽeny Aano
45TomasHavlicekM1986DejviceMuži Ane
46MichalHrůzaM1967TepliceMuži Bano
47SilvaLovětínskáŽ1964RakovníkŽeny Bano
48JiříAlferiM1980KadaňMuži Aano
49KateřinaStejskalováŽ1982ŽatecŽeny Aano
50MichalŽákM2003Vodní Sporty / KadaňStarší žáci Bne
51MartinHrbekM1974Muži Bne
52MiroslavVolfM1973Běžci ChomutovMuži Bano
53PetrChládekM1986ŽatecMuži Aano
54Vladimír Novák M1975ŽatecMuži Bne
55LukášRiglM1984forfunMuži Aano
56Markéta Hanzálková Ž1979Šak Chodov/Rozběháme Vary Ženy Aano
57VěraPravcová Ž1974Cykloteam Ostrov Ženy Bano
58Veronika KounovskáŽ1999Cykloteam Ostrov Juniorkyano
59Jindřich StuchlM1974Cykloteam Ostrov Muži Bano
60Zdeněk Šlapák M1971Sweep Chomutov Muži Bne
61TomášLangM1973ŠAK Chodov / Karlovy VaryMuži Bano
62Ladislava AntalováŽ1989Teplice Ženy Aano
63PavelKomrskaM1974Horní JiřetínMuži Bano
64NatašaSlavíkováŽ1954BK ŽatecŽeny Bano
65JiříTomášekM1982TeekanneMuži Aano
66AdamHolomouckýM1999LiberecJuniořine
67MarekŠindelářM1979ŽatecMuži Ane
68ZuzanaKyjacováŽ1989ŽatecŽeny Ane
69PavelVrábelM1974Muži Bano
70HelenaHudákováŽ1967ZZS ŽatecŽeny Bano
71Jan NovakM1980ŽatecMuži Ane
72NataliNovákováŽ2010ŽatecMladší žačky Ane
73Editka BlailováŽ2009KK ChomutovMladší žačky Aano
74BarunkaBlailováŽ2011KK ChomutovMinižactvone
75MagdalénaVršitá Ž2009ChomutovMladší žačky Ane
76FrantišekBrožekM1973MostMuži Bano
77JakubIhnačinecM1999Krušnoman TT LitvínovJuniořiano
78JitkaIhnačincováŽ1967MostŽeny Bano
79ŠtěpánkaŠimůnkováŽ1998KadaňŽeny Aano
80EliškaŠimůnkováŽ2001KadaňDorostenkyano
81EmaŠimůnkováŽ2004KadaňStarší žačky Bano
82MartinLacinaM1998VKO LounyMuži Ane
83MilanVOPATM1961Pro-Corde...Muži Bne
84MartinHladíkM1988Veslaři BohemiansMuži Ane
85JanVránaM2003LiběšiceStarší žáci Bne
86PetrŘimnáčM2011ŽatecMinižactvone
87PavelŘimnáčM2011ŽatecMinižactvone
88MatoušPolcarM2014TRIAteam PostoloprtyMinižactvone
89EllaSchubertováŽ2013TRIAteam PostoloprtyMinižactvone
90AdélaŠlegrováŽ2007Tria team PostoloprtyMladší žačky Bne
91PavelBělohlávekM1973JirkovMuži Bano
92VojtěchBartoňM1988Veslaři BohemiansMuži Aano
93PavelTallM1969Pivovar Moucha - PrahaMuži Bne
94DavidVandasM1989VK Bohemians PrahaMuži Ane
95PavelKočíbM1975Krusnoman TT Litvínov Muži Bne
96MichalSlavíkM2012LounyMinižactvone
97JiříCipraM1981Forrest Gump teamMuži Ane
98OldřiškaCiprováŽ1979Forrest Gump teamŽeny Ane
99TobiášBartošM2006ŽatecStarší žáci Ane
100RadekBartošM1975ŽatecMuži Bne
101PetraBulecováŽ1975ŽatecŽeny Bano
102MichalŠupolM2012SweepsportMinižactvone
103Adam VaněčekM2003Hnízdil TeamStarší žáci Bne
104LukášVaněčekM2003Hnízdil TeamStarší žáci Bne
105AnnaLangerováŽ2005Hnízdil TeamStarší žačky Ane
106OndřejŠtejnarM2006Hnízdil TeamStarší žáci Ane
107AlenaVrátnáŽ1965Krušnoman TT LitvínovŽeny Bano
108Marek CaniniM1995Kaničky Muži Aano
109JiříCaniniM1971Kaničky Muži Bano
110JiříRuntM1976Sweepcycling ChomutovMuži Bano
111MilanJungbeckM1967ŽatecMuži Bne
112JanLacinaM1995AVZO RanáMuži Ane
113Pavel RochelM1984KrasliceMuži Ane
114Martina NovákováŽ1992Lawi sport team, Mladá BoleslavŽeny Aano
115MartinBerkaM1987Lawi sport teamMuži Aano
116AlžbětaNovákováŽ2004AŠMBStarší žačky Bano
117TerezaMezerováŽ2003TRIAteam PostoloprtyStarší žačky Bne
118JanaBeranováŽ1968ŽatecŽeny Bano
119AdélaBönischováŽ2007Triatlet Karlovy VaryMladší žačky Bne
120AntonínBönisch M2009Triatlet Karlovy VaryMladší žáci Ane
121FilipHotárekM2012ŽatecMinižactvone
122VáclavPalackýM1974Forrest Gump teamMuži Bne
123PavelSýkoraM1980Muži Ane
124JiříSojkaM1976KAdaňMuži Bne
125Adéla SojkováŽ2007KadaňMladší žačky Bne
126VojtěchSchrammM2009SC LitvínovMladší žáci Ane
127BorekPožárM2000Běžecký klub F-C KadaňJuniořine
128TomášBerkaM2005Žatec Starší žáci Ane
129ŠtěpánBerkaM2008Žatec Mladší žáci Bne
130RadekHaišmanM2000SKJ ŽatecJuniořine
131DanielKozelM2004plavani ŽatecStarší žáci Bne
132PetrNovákM1977TepliceMuži Bne
133ŠárkaŠmerákováŽ2010ŽatecMladší žačky Ane
134HedvikaVodrážkováŽ2010Hnízdil team KadaňMladší žačky Ane
135BorekVodrážkaM2000KrušnomanJuniořine
136JakubDvořák M1999SKJ ŽatecJuniořine
TOPlist