Žatecký půlmaraton - startovní listina

# Jméno Příjmení Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie Trať Zaplaceno
1IvaUrbanováŽ1969Hopman TeamŽ4521kmano
2CtiborČervenkaM1975Hopman TeamM4021kmano
3Anna MertlováŽ1979Běžci ChomutovŽ3521kmano
4LadislavKarešM1965Běžci ChomutovM5021kmano
5MichalSchmidtM1977BK ŽatecM4021kmano
6Jiří IhnačinecM1968MostM4521kmano
7JanKošťálM1972BK ŽatecM4521kmano
8MilanZaťkoM1962ŽatecM5521kmano
9KateřinaKvochováŽ1980ŽatecŽ3521kmano
10DanielPetráňM1978BK ŽATECM3521kmne
11MartinŠevčíkM1968Hopman TeamM4521kmano
12NaděždaLédlováŽ1948TepliceŽ6521kmano
13LudvíkČandaM1979Dobrovolný běžecký kroužek KadaňM3521kmano
14MonikaSlavíkováŽ1989ŽatecŽeny do 35 let21kmano
15MartinChaloupeckýM1989Muži do 35 let21kmano
16RadekŠilhanM1973DroužkoviceM4021kmano
17JozefChrenkoM1954M6021kmano
18KateřinaChybováŽ1993ČeradiceŽeny do 35 let21kmne
19JanBořilM1989AC RozdělovMuži do 35 let21kmano
20StanislavMrkáčekM1982BK SpořiceM3521kmano
21MichalKujíčekM1979BK SpořiceM3521kmano
22TomášKujíčekM1975BK SpořiceM4021kmano
23OldřichHoráčekM1971ELISHAM4521kmano
24JaroslavUrbanM1972M4521kmano
25MilušeHeryšerováŽ1988TJ ZentivaŽeny do 35 let21kmano
26PetrBernadičM1986PrahaMuži do 35 let21kmano
27DanaJiřičnáŽ1969Bonbon PrahaŽ4521kmano
28LucieJokielováŽ1991Ženy do 35 let21kmne
29Jaroslav Bureš M1973Údlice M4021kmano
30PetrAdamecM1973ChomutovM4021kmano
31MichalProcházkaM1991BK LounyMuži do 35 let21kmano
32ŠimonTejkalM1988Běžecký klub České spořitelnyMuži do 35 let21kmano
33MilanKuželM1979M3521kmne
34MichaelaKuželováŽ1982Ž3521kmne
35MichalMourM1976M4021kmano
36Vladimíra ChybováŽ1970ČeradiceŽ4521kmano
37ZuzanaVítkováŽ1962MostŽ5521kmano
38RadekPaulínM1981PrahaM3521kmne
39MichalVlachM1972TBP PerštejnM4521kmne
40VaclavRajtmajerM1983Muži do 35 let21kmano
41VeronikaBabinčákováŽ1987SRTG Strupčice Ženy do 35 let21kmano
42MartinHornákM1975ACES Team K.VaryM4021kmano
43AntonínHornákM1944M7021kmano
44JakubUrbanecM1973Urbanci se vracíM4021kmano
45VáclavaUrbancováŽ1974Urbanci se vracíŽ4021kmano
46RadekKoubaM1976Hopman TeamM4021kmne
47Martin PaděraM1990PrahaMuži do 35 let21kmne
48Pavel KomrskaM1974M4021kmano
49MichalHrůzaM1967TepliceM5021kmano
50JosefMullerM1968M4521kmano
51GabrielaSteinerová Ž1975Bežci chomutov Ž4021kmano
52LubošKrátkýM1977Sweep sportM4021kmano
53JanŠvátoraM1988Žatec Muži do 35 let21kmano
54MartinVlčekM1979JirkovM3521kmano
55MartinShánělM1979M3521kmano
56PavelHozákM1958BochovM5521kmano
57VěraMrnkováM1972BK LounyŽ4521kmano
58RadkaKempeováŽ1975Nečemice Ž4021kmano
59DagmarForejtovaŽ1981ŽatecŽ3521kmano
60PetraBulecováŽ1975ŽatecŽ4021kmano
61FrantišekAschenbrennerM1987Kryrsky maratonecMuži do 35 let21kmano
62TomášVokrouhlíkM1972SenkovM4521kmano
63VladimírRůžičkaM1962Ústí nad LabemM5521kmne
64AnnaVlachováŽ1984ChomutovŽeny do 35 let21kmne
65MilanHudekM1973výškovM4021kmano
66MiroslavVolfM1973Běžci ChomutovM4021kmano
67AntonAngervaksM1979SlanyM3521kmano
68RomanŠípkaM1982ŽatecM3521kmano
69PetrVitovskyM1964Most-cukrarM5021kmano
70JakubKovářM1983Doubí orchestraMuži do 35 let21kmano
71EvaFousováŽ1982ACES team K.VaryŽ3521kmano
72TomášOvčačíkM1972BřeznoM4521kmano
73ZdeněkRosaM1975ŽatecM4021kmano
74MichalŠoltaM1995SRTG StrupčiceMuži do 35 let21kmano
75MarcelŠoltaM1969SRTG StrupciceM4521kmano
76KamilSamekM1978M3521kmano
77JosefUlrychM1984SRTG MostMuži do 35 let21kmano
78VáclavŠůchaM1946SV StříbroM7021kmano
79VilémLiebigM1965ChomutovM5021kmano
80ZdeněkDoubekM1956PKO PrahaM6021kmano
81DarinaDoubkováŽ1957PKO PrahaŽ6021kmano
82Petr Mareš M1971Vtelno žije! M4521kmne
83RichardŠtorkM1981Oslík RakovníkM3521kmano
84VáclavErbenM1968Karlovy VaryM4521kmano
85RenataProkešováŽ1971Běžci ChomutovŽ4521kmano
86LukášČervinkaM1990MSOT 8113Muži do 35 let21kmne
87Vladimír Hanák M1994MSOT 8113Muži do 35 let21kmne
88LudekKocianM1942Atletic veteran club PrahaM7521kmano
89FrantišekVolfM1969M4521kmano
90LiborČeskýM1962M5521kmano
91DavidJantačM1976JirkovM4021kmano
92MarekSmištíkM1989Jazzmani ŽatecMuži do 35 let21kmne
93ViliamJanegaM1978JelkaM3521kmano
94PetrErbenM1971Karlovy VaryM4521kmano
95JiříMildorfM1979BK LounyM3521kmano
96ZdeněkChmelM1962Běžecký klub České spořitelnyM5521kmano
97IvaChmelováŽ1962Běžecký klub České spořitelnyŽ5521kmano
98ValentýnaKarpíškováŽ1965Lukysport Jablonec nad NisouŽ5021kmano
99StanislavOuzký M1974JirkovM4021kmano
100MartinHeligrM1975KadaňM4021kmano
101JanHrdýM1974BK ŽatecM4021kmano
102KristiánDérerM1969M4521kmne
103HanaBreburdováŽ1961MK KladnoŽ5521kmano
104MichalŠoltaM1995SRTG StrupčiceMuži do 35 let21kmano
105JanaDvořákováŽ1969Atletický oddíl TJ Klášterec nad Ohří,z.sŽ4521kmano
106DitaŠevčíkováŽ1973PerštejnŽ4021kmano
107PavelBělohlávekM1973JirkovM4021kmano
108JiříMašekM1964SvetBehu.czM5021kmano
109JanDoudaM1947Klub českých turistů Krásná LípaM7021kmano
110ZdeněkHavlíčekM1965JirkovM5021kmano
111TomášHodboďM1986TepliceMuži do 35 let21kmano
112TomášKailM1972M4521kmano
113FrantišekBrožekM1973HavranM4021kmano
114DitaPunčochářováŽ1977KERBEROSŽ4021kmne
115OtakarKohlM1979Ústí nad LabemM3521kmano
116PetrBrabecM1970ChomutovM4521kmano
117MichalBarešM1959KerberosM5521kmne
118TomášLanghammerM1971Krušnoman Triathlon Team LitvínovM4521kmne
119PavelPrudilM1966ChýněM5021kmano
120ZdeněkRusM1952KČT NýrskoM6521kmano
121MartinHokešM1977ČAUM4021kmne
122JanWainerM1976Team LounyM4021kmne
123JanŘičanM1979MěcholupyM3521kmne
124TerezaKrálíčkováŽ1983ValachiarunŽeny do 35 let21kmano
125JanPotrebuješM1966SRTG StrupčiceM5021kmano
126JanSeidlM1986Siko KoupelnyMuži do 35 let21kmano
127JanaVrtalováŽ1991žatecŽeny do 35 let21kmano
128MichalHavlíčekM1971ACES Team K.VaryM4521kmano
129MarieŠlechtováŽ1952TJ Sokol JaroměřŽ6521kmano
130OndřejPaymaM1983Plavání ŽatecMuži do 35 let21kmne
131LukášHurábM1981MostM3521kmano
132IvetaČepelíkováŽ1969Ž4521kmano
133JaroslavSeglM1963kl sport mostM5021kmne
134PetrMaratM1969Lukysport team Jablonec nad NisouM4521kmano
135ŠárkaUrbanováŽ1972Hopman TeamŽ4521kmano
136HubertNesporýM1966Atletika HumpolecM5021kmano
137JiříHolečekM1986Běžci ChomutovMuži do 35 let21kmano
138JiříKučeraM1964SAPE ToužimM5021kmano
139MichalŠupolM1976SweepSportM4021kmano
140Zuzana Petr ErnestováŽ1972Loko TrutnovŽ4521kmano
141GabrielaKorbášováŽ1973ASK Elna PočeradyŽ4021kmano
142MartinaRichterováŽ1972MaLé-R, TepliceŽ4521kmano
143ZdeněkDrvotaM1964MaLé-R, TepliceM5021kmano
144JanNěmecM1983ŽatecMuži do 35 let21kmano
145TomasRysM1982PlzenM3521kmano
146MartinMarešM1963Zruč-SenecM5021kmano
147JanKreuzerM1984ChomutovMuži do 35 let21kmne
148OtakarHůrkaM1976Bike a běh OstrovM4021kmano
149MilanPipalM1973Zřejmě Lepší Oddíl, žatecM4021kmano
150Václav BechiňskýM1981Run in RollM3521kmano
151JiříVlasákM1975SK Městská policie KadaňM4021kmano
152VáclavŘíhaM1957ŽatecM6021kmano
153Pavel Hubáček M1984Muži do 35 let21kmne
154MilanHavelM1969Zdouň Hrádek M4521kmano
155LadislavVojtěchovskýM1980VitaSport.czM3521kmano
156KarelGraslM1971PostoloprtyM4521kmano
157VáclavHolýM1978Dobrovolný běžecký kroužek KadaňM3521kmano
158MichaelaHavlíčkováŽ1973triatlet karlovy varyŽ4021kmano
159JindřichŠestákM1956KKK PrahaM6021kmano
160ZbyněkHanuškaM1976ŽatecM4021kmne
161LukášBerkaM1983BikeClubKraloviceMuži do 35 let21kmano
162JiříKučeraM1973ChomutovM4021kmano
163JanaRutzenstorferováŽ1964MaLé-R, TepliceŽ5021kmano
164JanŠmerdaM1976ŽatecM4021kmano
165JiříRuntM1976Běžci ChomutovM4021kmano
166ZdeněkBartákM1988Bowling Squash SadskáMuži do 35 let21kmne
167TomášKoutnýM1988Muži do 35 let21kmano
168JosefBryndaM1972GEOSAN GROUP RUN KadaňM4521kmano
169BohdanHofreiterM1968ACES Team Karlovy VaryM4521kmano
170RostislavŠimůnekM1968TriSK ČBM4521kmano
171MartinVadlejchM1987Česká republikaMuži do 35 let21kmano
172TomášSýkoraM1988ŽatecMuži do 35 let21kmano
173JaromírHolasM1952Tragéd team PrahaM6521kmano
174JarmilaHolasováŽ1954Tragéd team PrahaŽ6021kmano
175LucieLiškováŽ1989Ženy do 35 let21kmne
176LubošRacekM1968ACES Team Karlovy VaryM4521kmano
177LenkaŠpírkováŽ1969MaLé-RŽ4521kmano
178RudolfVorlíčekM1947BK BěkodoM7021kmano
179FilipHavelM1991BK LounyMuži do 35 let21kmano
180ZdeněkBufkaM1957AC Česká LípaM6021kmano
181PavelFričM1955ChecomacocoM6021kmano
182ZdeněkŘehořM1978SRTG StrupčiceM3521kmano
183VlastimilFleglM1953BrtevM6021kmne
184AlenaVrátnáŽ1965Krušnoman Triatlon Team LitvínovŽ5021kmano
185VojtěchMalýM1976SRTG StrupčiceM4021kmne
186PetrKirschM1956AK MostM6021kmne
187PavelKočíbM1975Krušnoman TT LitvínovM4021kmano
188LibušeBeránkováŽ1973Glassman TT TepliceŽ4021kmano
189MiroslavHyžaM1978Křupavý krabM3521kmano
190MartinMotlM1969Loko TepliceM4521kmano
191JanGalajdaM1972PyšnáM4521kmano
192RadimŠestalM1972TepliceM4521kmano
193StanislavVoříšekM1977ŽatecM4021kmne
194MilanBlahoM1990ZvolenMuži do 35 let21kmne
195LubošRákosníkM1974Jihočeský klub maratonců České BudějoviceM4021kmne
196JosefSkalickýM1962Activity Lanškroun f. ŽichlínekM5521kmne
197PavelBrzobohatýM1972TJ ŠUMPERKM4521kmano
198LenkaTručkováŽ1985Druskodol TepliceŽeny do 35 let21kmano
199VlastimilFleglM1986VrchlabíMuži do 35 let21kmne
200JiříSládekM1960BK ŽatecM5521kmano
201PetrDrahýM1961ChomutovM5521kmano
202ErichMichajlákM1979LOSAN TEPLICEM3521kmne
203DavidKrejzaM1976AC Papua New GuineaM4021kmano
204LeošReitermanM1971Triclub StrojeticeM4521kmne
205ČeněkFilingrM1961Běžecký klub F-C KadaňM5521kmano
206MarekKindlM1969BerounM4521kmano
207JiříBrychtaM1974TJ Nové Město na MoravěM4021kmano
208JanScheuerM1966Activity LanškrounM5021kmne
209OndřejMálekM1981ČRM3521kmne
210JimmiXzSqULrOnKlvgŽfwqEQHOMafbihvyzMuži do 35 let21kmne
211JimmiXzSqULrOnKlvgŽfwqEQHOMafbihvyzMuži do 35 let21kmne
TOPlist