Žatecký půlmaraton a desítka - startovní listina

S připsáním platby mějte prosím trpělivost. Vše kontrolujeme ručně vždy jednou za několik dní.


# Jméno Příjmení Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie Trať Zaplaceno
1EvaCoprivováŽ1999ŽatecŽeny do 40 let10kmano
2JaroslavUrbanM1972Hopman Team ŽatecMuži do 50 let21kmano
3JanaUrbanováŽ1974Hopman Team ŽatecŽeny nad 40 let10kmano
4Miroslav VolfM1973Běžci Chomutov Muži do 50 let21kmano
5AnnaKukučováŽ1987STG StrupčiceŽeny do 40 let10kmne
6MichaelaHavlíčkováŽ1973Hvězda severuŽeny do 50 let21kmano
7MichalSchmidtM1977Hopman Team ŽatecMuži do 50 let21kmano
8RadekŠilhanM1973Droužkovice CityMuži do 50 let21kmano
9KamilHajnýM1973žatecMuži nad 40 let10kmne
10JiříSládekM1960Hopman Team ŽatecMuži do 60 let21kmano
11JiříKutišM1950KLADNOMuži nad 60 let21kmano
12HanaGraslováŽ1970PostoloprtyŽeny nad 40 let10kmano
13EliškaNesvadbováŽ1988ŽatecŽeny do 40 let10kmano
14KamilaSlavíkováŽ1990MěcholupyŽeny do 40 let21kmano
15KarolínaDostalováŽ2016MěcholupyDěti do 10 let400m/750mneplatí
16VojtěchKnyttlM1985GoOut.czMuži do 40 let21kmano
17TomášSýkoraM1988Hopman team ŽatecMuži do 40 let21kmano
18IrenaBaxováŽ1979BerounŽeny do 50 let21kmano
19VěraPravcová Ž1974Šneci v běhu Ženy nad 40 let10kmano
20MarkétaJechováŽ1979Nová RoleŽeny nad 40 let10kmano
21MartaRajkovováŽ1973Rozběháme PodbořanyŽeny nad 40 let10kmano
22VeronikaKounovskáŽ1999Šneci v běhuŽeny do 40 let21kmano
23KateřinaKvochováŽ1980ŽatecŽeny do 40 let10kmano
24MichaelaŠípkováŽ1982ŽatecŽeny do 40 let10kmano
25RomanŠípkaM1982ŽatecMuži do 40 let21kmano
26NelaŠípkováŽ2010AK ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
27JanaLacinováŽ1973DobroměřiceŽeny do 50 let21kmano
28JakubIhnačinecM1999Krušnoman TT LitvínovMuži do 40 let10kmne
29FrantišekAschenbrennerM1987Kryrský maratónecMuži do 40 let21kmne
30VilémLiebigM1965ChomutovMuži do 60 let21kmano
31Markéta Loulová Ž1983Veslařský klub Ohře LounyŽeny do 40 let21kmano
32BarboraJandováŽ2000Veslařský klub Ohře LounyŽeny do 40 let21kmne
33Petra MolnárováŽ1973Rozběháme PodbořanyŽeny nad 40 let10kmano
34CtiborČervenkaM1975Hopman Team ŽatecMuži do 50 let21kmano
35TomášZachM1983ŽatecMuži do 40 let21kmano
36Luděk HolákM1973ŽatecMuži nad 40 let10kmne
37MartinLacinaM1998LounyMuži do 40 let21kmano
38MartinŠevčíkM1968Hopman Triatlon ŽatecMuži do 60 let21kmano
39Miroslava Holáková Ž1977ŽatecŽeny nad 40 let10kmne
40PetrSlámaM1979Muži nad 40 let10kmano
41PavelJaneček M1979Muži nad 40 let10kmne
42LukášKucharczykM1980GestampMuži do 40 let10kmano
43KamilaHofmannováŽ1992ŽatecŽeny do 40 let10kmne
44MichalBiskupM1988StankoviceMuži do 40 let10kmne
45RadekKoubaM1976Hopman team ŽatecMuži do 50 let21kmano
46PetrdoKořánM1983AK ŽatecMuži do 40 let10kmano
47MarkSandeckiM1982PrahaMuži do 40 let21kmano
48MartinKloučekM1971Šneci v běhuMuži nad 40 let10kmano
49Eliška JagrikováŽ2010PodbořanyDěti do 10 let400m/750mneplatí
50VeronikaJagrikováŽ2014PodbořanyDěti do 10 let400m/750mneplatí
51FilipĎurčoM1974KadaňMuži nad 40 let10kmano
52JanPopelkaM2014ZatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
53MartinLáchaM1992Muži do 40 let21kmano
54MarcelaRytichováŽ1977šneci v běhuŽeny nad 40 let10kmne
55VojtaDrdaM2000ŽatecMuži do 40 let21kmano
56KarelGraslM1971PostoloprtyMuži do 50 let21kmano
57MartinVadlejchM1987Muži do 40 let21kmano
58MarekCaniniM1995PostoloprtyMuži do 40 let10kmano
59JiříCaniniM1971PostoloprtyMuži nad 40 let10kmano
60JanŠmejc ml.M1990ŽatecMuži do 40 let21kmne
61TomášVokrouhlíkM1972SenkovMuži do 50 let21kmano
62DanielKobrleM1987MělníkMuži do 40 let10kmano
63PetraPlečindováŽ1976ŽatecŽeny nad 40 let10kmne
64KristýnaGraslováŽ1996PostoloprtyŽeny do 40 let10kmano
65Jaroslav Pexa M1979Muži nad 40 let10kmano
66Lenka Jandová Ž1966Rozběháme Most Ženy nad 40 let10kmne
67Jaroslava Straussová Ž1979MostŽeny nad 40 let10kmne
68PetrVitovskyM1964Cukrar-MostMuži nad 40 let10kmano
69Radek VostřelM2002AK ŽatecDorostenci10kmne
70KateřinaFejfarováŽ1983ŽatecŽeny do 40 let10kmano
71MirkaMaděrováŽ1972Rozběháme MostŽeny nad 40 let10kmano
72MichalStumpfM1980MostMuži do 40 let21kmne
73PetraŠmerákováŽ1979Hopman team/BK ŽATECŽeny do 50 let21kmne
74VaclavRajtmajerM1983Muži do 40 let21kmano
75PetraRajtmajerovaŽ1980Ženy do 40 let10kmano
76MartinRajtmajerM2014Děti do 10 let400m/750mneplatí
77LucieRajtmajerovaŽ2012Děti do 10 let400m/750mneplatí
78RadekVostřelM1969ZOS Liběšovice Muži nad 40 let10kmne
79JanVostřelM1992ZOS Liběšovice Muži do 40 let10kmne
80LenkaTručkováŽ1985Drusklodol TepliceŽeny do 40 let21kmano
81MarcelKočíM1975VTŽ Vzpírání ChomutovMuži nad 40 let10kmano
82DagmarForejtovaŽ1981Ženy do 40 let21kmne
83TerezieVokrackovaŽ2012Děti do 10 let400m/750mneplatí
84DominikVokráčkaM2010Děti do 10 let400m/750mneplatí
85MilanHudekM1973VýškovMuži do 50 let21kmne
86JakubŘimnáčM2001Hopman team ŽatecMuži do 40 let21kmne
87Zuzana VítkováŽ1962Rozběháme MostŽeny nad 50 let21kmano
88JanBajboraM1980AK BílinaMuži do 40 let21kmne
89VáclavErbenM1968Karlovy VaryMuži do 60 let21kmano
90AnnaKindlováŽ2003JägerteamŽeny do 40 let21kmne
91MartinKrupkaM1979ŽatecMuži nad 40 let10kmano
92KateřinaHájkováŽ1978ŽatecŽeny nad 40 let10kmne
93DanielHájekM1978ŽatecMuži nad 40 let10kmne
94JáchymHájekM2010ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
95JonášHájekM2012ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
96Vladimír JakubMituraM1989Muži do 40 let10kmne
97JiříKopeckýM1975Hopman team ŽatecMuži nad 40 let10kmano
98GabrielaKorbášováŽ1973BK ŽatecŽeny do 50 let21kmne
99ŠárkaUrbanováŽ1972Hopman team ŽatecŽeny do 50 let21kmano
100SlavomírBašeM1980PodbořanyMuži do 40 let10kmne
101ZdeňkaKarešováŽ1968Běžci ChomutovŽeny nad 40 let10kmne
102LadislavKarešM1965Běžci ChomutovMuži do 60 let21kmne
103PetrBöhmM1965SokolovMuži do 60 let21kmano
104AgataBöhmováŽ2001SokolovŽeny do 40 let21kmano
105TerezaKadeřábkováŽ1994NečemiceŽeny do 40 let10kmne
106RadekKmentM1975Muži do 50 let21kmano
107JosefUngerM1978LitvínovMuži do 50 let21kmano
108VeronikaRadilováŽ1973Hopman Team ŽatecŽeny nad 40 let10kmano
109VeronikaRadilováŽ2002Hopman Team ŽatecDorostenky10kmano
110PetraKutilováŽ1973ŽatecŽeny nad 40 let10kmne
111MichalČernýM1985MěcholupyMuži do 40 let10kmne
112PetrAntoniM1974ŽatecMuži nad 40 let10kmne
113NathanJonesM1981Muži do 40 let21kmano
114JaroslavBurešM1973ÚdliceMuži do 50 let21kmano
115ZdenkaHlavánová Ž1970Rozběháme Podbořany Ženy nad 40 let10kmano
116AlešKopeckýM1992Muži do 40 let21kmano
117VítKarbanM1989Muži do 40 let21kmano
118JiříKopicaM1978Kadaň Muži do 50 let21kmano
119PetrHolubM1976SSBSZMŽPMuži do 50 let21kmano
120LukášLandovskýM1994Jablonec nad NisouMuži do 40 let10kmano
121PavelKudrnaM1974Hopman ŽatecMuži nad 40 let10kmne
122LuciaŠimkovičováŽ1984Hopman ŽatecŽeny do 40 let21kmne
123IvanaKaškováŽ1999LounyŽeny do 40 let10kmano
124JiříVojarM1974PostoloprtyMuži do 50 let21kmne
125Anna PorubčanováŽ1999LounyŽeny do 40 let10kmne
126MarekLuskaM2003MostDorostenci10kmne
127MartinBártaM2001ŽatecDorostenci10kmne
128KateřinaStejskalováŽ1982Stejsky TeamŽeny do 40 let10kmne
129JanStejskalM1986Stejsky TeamMuži do 40 let10kmne
130JanStejskalM2013Stejsky TeamDěti do 10 let400m/750mneplatí
131AntonínStejskalM2015Stejsky TeamDěti do 10 let400m/750mneplatí
132KateřinaCharvatovaŽ1984Ženy do 40 let10kmne
133Karolína KrobovaŽ2013Děti do 10 let400m/750mneplatí
134HanaRejzkováŽ1980ChomutovŽeny do 40 let10kmne
135MartinBorovskýM1973Cobram Team PPCMuži do 50 let21kmne
136VáclavTichýM1985Cobram Team PPCMuži do 40 let21kmne
137LucieČečrlováŽ1979Cobram Team PPCŽeny do 50 let21kmne
138LukášFantaM1985Cobram Team PPCMuži do 40 let10kmne
139MichalUllmannM1985Cobram Team PPCMuži do 40 let10kmne
140VladimírKaplanM1971Cobram Team PPCMuži nad 40 let10kmne
141PetrRýdlM1983Cobram Team PPCMuži do 40 let10kmne
142JosefSteinerM1971Krampus-čerti ze severuMuži nad 40 let10kmne
143LukášKouteckýM1987Hopman team ŽatecMuži do 40 let10kmne
144NatálkaKouteckáŽ2011Hopman team ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
145kvido armstarkM1967krušnohorciMuži nad 40 let10kmne
146petrdellnerM1967krušnohorciMuži nad 40 let10kmne
147PéťaHynekM2011ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
148MartinProcházkaM1984ŽatecMuži do 40 let10kmne
149VeronikaProcházkováŽ2013ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
150LukášSměšnýM1977Borci Z KlášterceMuži nad 40 let10kmne
151OndřejMityskaM1969LiběšiceMuži nad 40 let10kmne
152RadekJanoušekM1975Cobram Team EPCMuži nad 40 let10kmne
153VeronikaJanouškováŽ2003VK Sever ŽatecDorostenky10kmne
154Jaroslav Provazník M1981LounyMuži do 40 let21kmne
155TomášHrdinaM2002ŽatecDorostenci10kmne
156JanKošťálM1972Hopman Team ŽatecMuži do 50 let21kmne
157VojtaHynekM2011ŽatecDěti do 10 let400m/750mneplatí
158MichalStumpfM1980MostMuži do 40 let21kmne
159VladimírŠtorkM1970ChomutovMuži nad 40 let10kmne
160JaroslavaUrbanováŽ1964MOSTŽeny nad 50 let21kmne
161EliškaProvazníkováŽ2015LounyDěti do 10 let400m/750mneplatí
162Milan ZaťkoM1962ŽatecMuži do 60 let21kmne
163PetrProvazníkM1978Hopman team ŽatecMuži nad 40 let10kmne
164MartinMotlM1969Drusklodol TepliceMuži do 60 let21kmne
165MartinRybarM1991Muži do 40 let10kmne
166RomanCharvátM1968KlůčekMuži nad 40 let10kmne
167IvetaŠpinerováŽ1967ŽatecŽeny nad 40 let10kmne
168PavelKočíbM1975Krušnoman TT LitvinovMuži do 50 let21kmne
169JanSoukupM1981Brandýs nad LabemMuži do 40 let10kmne
170FrantišekFialkaM1975Běžci ChomutovMuži nad 40 let10kmne
171FrantišekFialkaM2012Běžci ChomutovDěti do 10 let400m/750mneplatí
172JaroslavaStraussováŽ1979Avanti tým MostŽeny nad 40 let10kmne
173MiroslavaHolákováŽ1977ŽatecŽeny nad 40 let10kmne
174LuděkHolákM1973ŽatecMuži nad 40 let10kmne
175JanGallóM1984ŽatecMuži do 40 let10kmne
TOPlist