Hopman triatlon - startovní listina

S připsáním platby mějte prosím trpělivost. Vše kontrolujeme ručně vždy jednou za několik dní.


# Jméno Příjmení Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie Trať Tričko Zaplaceno
1FilipUrbanM1998Hopman Team ŽatecMuži do 40 letOlympijský triatlonMano
2Václav ŽateckýM1997Hopman team Muži do 40 letSprint triatlonLne
3MichalHavlíčekM1971ACES Team K.VaryMuži nad 40 letOlympijský triatlonXLano
4MichaelaHavlíčkováŽ2011ACES Team K.VaryDětiDětský triatlonMano
5Miroslav VolfM1973Běžci Chomutov Muži nad 40 letOlympijský triatlonLano
6MichalSchmidtM1977Hopman Team ŽatecMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
7FilipZlatohlávekM2004Praha 10DorostenciSprint triatlonSano
8LukášZlatohlávekM1978Praha 10Muži nad 40 letSprint triatlonXXLano
9OndřejŠťastnýM1982LounyMuži do 40 letSprint triatlonLne
10MartinLáchaM1992Muži do 40 letOlympijský triatlonMne
11MartinKobíkM1987Běžci Chomutov / Cobram Team PPCMuži do 40 letOlympijský triatlonLano
12KamilaSlavíkováŽ1990MěcholupyŽeny do 40 letSprint triatlonLano
13KarolínaDostalováŽ2016MěcholupyDětiDětský triatlonXSano
14VojtěchKnyttlM1985GoOut.czMuži do 40 letOlympijský triatlonnene
15KaterinaHornovaŽ1983ŽatecŽeny do 40 letOlympijský triatlonLano
16QubaČamekM1975Forrest team Muži nad 40 letOlympijský triatlonnene
17MartinPražákM1992Muži do 40 letSprint triatlonSne
18VladimírVojtíšekM1979behejsnami.czMuži nad 40 letSprint triatlonMne
19AlešGlaubaufM1989-/KladnoMuži do 40 letOlympijský triatlonLne
20ZděněkSchlibenerM1989-/KladnoMuži do 40 letSprint triatlonLne
21ZdeněkSchlibener M1989KladnoMuži do 40 letSprint triatlonMne
22TomášLanghammerM1971Krušnoman Triathlon Team Litvínov, z.ú.Muži nad 40 letOlympijský triatlonLne
23JakubIhnačinecM1999Krušnoman TT LitvínovMuži do 40 letOlympijský triatlonLne
24FrantišekAschenbrennerM1987Kryrský maratónecMuži do 40 letOlympijský triatlonLne
25Daniel Senft M2011DětiDětský triatlonSano
26CtiborČervenkaM1975Hopman Team ŽatecMuži nad 40 letOlympijský triatlonMano
27VendulkaPraskáŽ1976WeTriDaŽeny nad 40 letOlympijský triatlonMano
28DanielKadleček M1975WeTriDaMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
29štěpánbryndaM1989ÚVN STŘEŠOVICEMuži do 40 letOlympijský triatlonXLano
30AdamVaníčekM1989Prague Bears Racing TeamMuži do 40 letOlympijský triatlonMano
31JindřichStuchlM1974Cykloteam OstrovMuži nad 40 letOlympijský triatlonMne
32DagmarForejtovaŽ1981Ženy do 40 letOlympijský triatlonMne
33TerezieVokráčkováŽ2012DětiDětský triatlonXSne
34DominikVokráčkaM2010DětiDětský triatlonne
35TerezaČernáŽ1985Šneci v běhuŽeny do 40 letSprint triatlonMano
36MartinKrupkaM1979ŽatecMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
37EliškaPeníškováŽ1996Ženy do 40 letSprint triatlonMne
38JaroslavMášaM1984Muži do 40 letSprint triatlonLano
39JanBothaM1994Siemens ChemnitzMuži do 40 letOlympijský triatlonXLne
40MartinŠudomaM1992Muži do 40 letOlympijský triatlonMne
41Šimon PechM2013DětiDětský triatlonMano
42Lucie Pechová Ž2015DětiDětský triatlonXSano
43OliverMartinovskýM2013DětiDětský triatlonSano
44AmálieMartinovskáŽ2012DětiDětský triatlonMano
45PetrHodinaM19711.CTK NetoliceMuži nad 40 letOlympijský triatlonLano
46KarelŽitnýM1975Triexpert Milt racing teamMuži nad 40 letOlympijský triatlonnene
47MartinLacinaM1998LounyMuži do 40 letOlympijský triatlonLne
48EliškaPeníškováŽ1996Ženy do 40 letSprint triatlonMne
49HanaFifkováŽ1961PrahaŽeny nad 40 letOlympijský triatlonXLne
50AndreaZemanováŽ1983PrahaŽeny do 40 letOlympijský triatlonMne
51AlešPluháčekM1990HovaďáciMuži do 40 letOlympijský triatlonMne
52TomášBankaM1991HovaďáciMuži do 40 letOlympijský triatlonMne
TOPlist