Hopman triatlon - startovní listina

S připsáním platby mějte prosím trpělivost. Vše kontrolujeme ručně vždy jednou za několik dní.


# Jméno Příjmení Pohlaví Rok narození Oddíl Kategorie Trať Tričko Zaplaceno
1MiroslavLukešM1970LoketMuži nad 40 let1/2 železňákMano
2JakubIhnačinecM1999Krušnoman TT LitvínovMuži do 40 letKrátký triatlonMne
3MichalHavlíčekM1971ACES Team K.VaryMuži nad 40 let1/2 železňákXLano
4MichaelaHavlíčkováŽ2011ACES Team K.VaryDětiDětský triatlonMne
5JanMatějovskýM1978Muži nad 40 let1/2 železňákneano
6EliškaKorbášováŽ1996ČeradiceŽeny do 40 letKrátký triatlonXSne
7AdamVaníčekM1989Prague Bears Racing TeamMuži do 40 let1/2 železňákMano
8LukášRichterM1986Muži do 40 letKrátký triatlonLano
9Jan RiegerM1976Progress cycleMuži nad 40 let1/2 železňákXLano
10DavidPodlašeckýM1978ChožovMuži nad 40 letKrátký triatlonXXLano
11JanFuchsM1983OndřejovMuži do 40 let1/2 železňákLano
12LukášBalákM1994Když nemůžeš, tak přidej víc!Muži do 40 let1/2 železňákXLne
13JakubOdlM1989Witte Bike TeamMuži do 40 let1/2 železňákLano
14HanaŠlapováŽ1992TisováŽeny do 40 let1/2 železňákSano
15MartinLacinaM1998Muži do 40 let1/2 železňákLano
16MichalTurekM1974PerthMuži nad 40 let1/2 železňákXLano
17FrantišekAschenbrennerM1987Kryrský maratonecMuži do 40 let1/2 železňákLano
18JakubHrdinaM1978TJ Baník KrásnoMuži nad 40 let1/2 železňákneano
19PetrKonšelM1986Krušnoman TT LitvínovMuži do 40 letKrátký triatlonLne
20MartinHornákM1975ACES Team K. VaryMuži nad 40 let1/2 železňákMano
21JanSlabýM1987LibeřMuži do 40 letKrátký triatlonMne
22CtiborČervenkaM1975Hopman Team ŽatecMuži nad 40 letKrátký triatlonMano
23DavidMašátM1982Lysá nad LabemMuži do 40 let1/2 železňákXLano
24DagmarForejtovaŽ1981ŽatecŽeny do 40 letKrátký triatlonMano
25DominikVokráčkaM2010ŽatecDětiDětský triatlonMano
26TerezieVokráčkováŽ2012ŽatecDětiDětský triatlonSano
27MarianMagdolenM1970SVKMuži nad 40 let1/2 železňáknene
28JanaVykydalováŽ1995SK UP OlomoucŽeny do 40 let1/2 železňákMano
29JanBečvářM1972Biatlon BerounMuži nad 40 let1/2 železňákLano
30LenkaBečvářováŽ1973Biatlon BerounŽeny nad 40 letKrátký triatlonMano
31JamesBalsonM1971Beroun RunkeepersMuži nad 40 letKrátký triatlonXLano
32JiříAlferiM1980KadaňMuži do 40 let1/2 železňákMano
33PetrŠlapákM1976Krušnohorský výšvihMuži nad 40 letKrátký triatlonXLano
34LukášRiedlM1983LounyMuži do 40 letKrátký triatlonMano
35MaxRiedlM2011LounyDětiDětský triatlonSano
36TinaRiedlováŽ2014LounyDětiDětský triatlonXSano
37ŠtěpánKoreckýM1996Muži do 40 letKrátký triatlonMano
38MichalSchmidtM1977Hopman Team ŽatecMuži nad 40 let1/2 železňákLano
39JanaLacinováŽ1973DobroměřiceŽeny nad 40 letKrátký triatlonMano
40Jaroslav LacinaM1974DobroměřiceMuži nad 40 letKrátký triatlonLano
41Pavel SojkaM1989TJ Sokol ÚdliceMuži do 40 let1/2 železňákMano
42VáclavPrexlM1990Česká republikaMuži do 40 let1/2 železňákMano
43ZdeněkCerhaM1974Muži nad 40 let1/2 železňákLano
44PetrVeselýM1990Glassman TT TepliceMuži do 40 letKrátký triatlonLne
45MichaelŽolcerM1989OCR Runners OlomoucMuži do 40 let1/2 železňákMano
46Barbora KopeckáŽ1988OCR Runners OlomoucŽeny do 40 letKrátký triatlonMne
47JiříMildorfM1979BK LounyMuži do 40 let1/2 železňákMne
48RenataMikulováŽ1971IRON STARS BEROUNŽeny nad 40 letKrátký triatlonMano
49MartinSvobodaM1977PrahaMuži nad 40 let1/2 železňákLano
50JakubKovářM1983Doubí orchestraMuži do 40 letKrátký triatlonLano
51MatejZakM1991Nove StraseciMuži do 40 let1/2 železňáknene
52DavidStrnadM1991TriSK České BudějoviceMuži do 40 let1/2 železňákLano
53MonikaPetrželováŽ1996TriSK České BudějoviceŽeny do 40 letKrátký triatlonMano
54DominikHruškaM2010 Újezd u svatého křížeDětiDětský triatlonXSano
55TomášJavornickýM1977DBK KadaňMuži nad 40 let1/2 železňákMano
56JiříKomínekM1971Etriatlon teamMuži nad 40 let1/2 železňákMano
57DanielOTÝSM1964Karlovy VaryMuži nad 40 let1/2 železňákXXLano
58VladimírChvátalM1967ÚvalyMuži nad 40 let1/2 železňákXLano
59PavelGreplM1994TK Olymp OlomoucMuži do 40 let1/2 železňákSne
60AlesGlaubaufM1989KladnoMuži do 40 let1/2 železňákMne
61OndřejŠťastnýM1982Muži do 40 letKrátký triatlonLano
62JosefKondračinM1982ČT sportMuži do 40 letKrátký triatlonLano
63FilipUrbanM1998Hopman TeamMuži do 40 let1/2 železňákMano
64MartinLáchaM1992Muži do 40 let1/2 železňákMano
65MiroslavVolfM1973Běžci ChomutovMuži nad 40 letKrátký triatlonLano
66StanislavTrčM1988Plavecký klub Roudnice nad LabemMuži do 40 let1/2 železňákXLano
67PetrMinaříkM1964EGERFISHMuži nad 40 letKrátký triatlonLano
68JanKernerM1964Hala TepliceMuži nad 40 letKrátký triatlonLano
69MilošKřížM1964FujikokiMuži nad 40 letKrátký triatlonLano
70IvanČechM1966LounyMuži nad 40 letKrátký triatlonLne
71Jaroslav Bureš M1973Údlice Muži nad 40 letKrátký triatlonneano
72JindrichStuchlM1974Cykloteam OstrovMuži nad 40 let1/2 železňákMne
73MichalNikodémM1976Kola PodolíMuži nad 40 let1/2 železňákMne
74Luboš PolanM1962CKKV PrahaMuži nad 40 letKrátký triatlonMne
75JiříMatoušekM1984Muži do 40 letKrátký triatlonneano
76JanBajboraM1980AK BílinaMuži do 40 let1/2 železňákXLne
77JanVaněkM1979Roudnice nad Labem Muži do 40 let1/2 železňákMne
78RostislavStrnadM1970TJ NECHRANICEMuži nad 40 letKrátký triatlonXLano
79DavidStrnadM2016TJ NECHRANICEDětiDětský triatlonXSano
80MichaelMichalkM1972MOG DresdenMuži nad 40 let1/2 železňákMano
81JakubŘimnáčM2003SKJ ŽatecDorostenciKrátký triatlonMne
82PetrŘimnáčM2011SKJ ŽatecDětiDětský triatlonSne
83PavelŘimnáčM2011SKJ ŽatecDětiDětský triatlonSne
84PatrikFilingerM2010ŽatecDětiDětský triatlonSano
85EmaFilingerováŽ2012ŽatecDětiDětský triatlonXSano
86JanLacinaM1995AVZO RanáMuži do 40 let1/2 železňákMano
87JiříVorlíčekM1972Bonbon KladnoMuži nad 40 letKrátký triatlonXLne
88MichalKadlecM1979MostMuži do 40 let1/2 železňákLano
89Lukáš BublaM1989Muži do 40 letKrátký triatlonMne
90ZdeněkPaarM1977Klášterec nad OhříMuži nad 40 letKrátký triatlonneano
91ChristianHallmannM1977Muži nad 40 let1/2 železňákLano
92PavelStrnadM1969TRisk České BudějoviceMuži nad 40 letKrátký triatlonMano
93MartinBorovskýM1973Cobram Team PPCMuži nad 40 letKrátký triatlonnene
94danmeszarosM1978seznamMuži nad 40 let1/2 železňákneano
95Kateřina HornováŽ1983ŽatecŽeny do 40 letKrátký triatlonLano
96JiříKratochvílM1982StranciceMuži do 40 let1/2 železňákMne
97PetrBláhaM1999Veslařský klub Ohře LounyMuži do 40 letKrátký triatlonMano
98Petra ProkopováŽ1974Šneci v běhuŽeny nad 40 letKrátký triatlonSne
99PavelGrünerM1980Muži do 40 let1/2 železňákMano
100MartinKobíkM1987Cobram Team PPCMuži do 40 letKrátký triatlonLne
101Jan StejskalM2013Stejsky TeamDětiDětský triatlonXSne
102AntonínStejskalM2015Stejsky TeamDětiDětský triatlonXSne
103ŠárkaUrbanováŽ1972Hopman team ŽatecŽeny nad 40 letKrátký triatlonMano
104MiloslavRýparM1963BKČS JihlavaMuži nad 40 let1/2 železňákXLne
105OldřiškaCiprováŽ1979Forrest Gump TeamŽeny do 40 letKrátký triatlonXSne
106janMatějovskýM1978Muži nad 40 let1/2 železňáknene
107MilanZaťkoM1962ŽatecMuži nad 40 let1/2 železňákSne
108ŠtěpánŠetekM1990LitoměřiceMuži do 40 letKrátký triatlonLne
109MartinProvazníkM1977SK NechraniceMuži nad 40 letKrátký triatlonXXLne
110MatějProvazníkM2003SK NechraniceDorostenciKrátký triatlonLne
111JaroslavŠroufekM1990Muži do 40 letKrátký triatlonnene
112Kadleček DanielM1975Atletika LitvínovMuži nad 40 letKrátký triatlonLne
TOPlist